KĽAKAČKY

WOODERGO - drevená kľakačka

ROZMERY:
dľžka:55cm
šírka:46cm
výška:od 47 - 61cm
váha: 8,9kg 

Stolička kľakačka je zdravotná pomôcka, ktorá zmierňuje a odstraňuje bolesť chrbtice pri sedavých zamestnaniach a pri práci s počítačom, vďaka špeciálnej konštrukcii šikmé sedadlo nevytvára tlak na jednotlivé stavce chrbtice.

Drevená kľakačka WOODERGO, ktorú ponúkame, je  z tvrdého masívu, mohutná, pevná konštrukcia tvorená bukovými hranolmi až 4 x 4 cm zaručuje, že kľakačka sa Vám po rokoch nevykýve.



Kľakačka drevená WOODERGO 99,95€
Akcia! cena za kus 79,95€
/vrátane DPH/


METCOM - kovová kľakačka

POZOR!

V dôsledku koronavírusu firma vyrábajúca kovové kľakačky prerušila výrobu a zatiaľ ju neobnovila. Pravdepodobne už výrobu ani neobnoví. Hľadáme nového výrobcu. Kovové kľakačky sú vypredané. Na sklade, k okamžitému poslaniu, sú drevené kľakačky.


ROZMERY:
dľžka:65cm
šírka:46cm
výška:od 47 - 61cm
váha: 7,9kg

Kľakačka METCOM /Metal-Comfort/,  fixuje správny sklon panvy, nevytvára tlak na platničky, a tým zmierňuje a odstraňuje bolesť chrbtice pri sedavých zamestnaniach a pri počítači. Kvalitná jäklová oceľ, ručne zváraná, nosnosť až 120kg! Najvyššia nosnosť medzi kovovými kľakačkami. Bezporuchový, nemecký, mechanický polohovač. Až 5 nastaviteľných polôh. A POZOR! Sedadlo kľakačky je na otočnom kľbe a samonastavuje sa podľa dľžky končatín používateľa. Teda okrem výšky sedadla nastavuje sa aj sklon.


Kľakačka kovová METCOM 79,95€
Akcia! cena za kus 59,99€
/vrátane DPH/


Zdravotná stolička

Aj takto je často označovaná kľakačka. Je to ergomonicko-rehabilitačné sedadlo, ktorého konštrukcia Vás núti sedieť vzpriamene.

© 2016 DEXXTRA.EU  Stolička kľakačka
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky